Байден призначив спецпредставницю США з економічного відновлення України

Президент США Джозеф Байден призначив спеціальну представницю США з економічного відновлення України. Заяву про це 14 вересня опублікувала пресслужба Білого дому.

Зазначається, що посаду зайняла колишня міністерка торгівлі з "глибокими родинними зв'язками з Україною" Пенні Прітцкер.

"Працюючи в тісному контакті з урядом України, нашими союзниками та партнерами, міжнародними фінансовими інститутами та приватним сектором, вона керуватиме зусиллями Сполучених Штатів щодо відновлення української економіки", - сказано у заяві.

Байден відзначив, що Прітцкер, серед іншого, має мобілізувати державні та приватні інвестиції, організувати роботу з відкриття експортних ринків та підприємств, а також допомогти українському уряду провести реформи, необхідні для зміцнення економіки країни.

"Роблячи наступний крок, щоб допомогти Україні побудувати сильніше майбутнє, ми, як і раніше, твердо віддані тому, щоб допомогти їй захистити її свободу сьогодні. Сполучені Штати, як і раніше, готові підтримувати їх доти, доки це буде потрібно", - підкреслив Байден.

Як повідомлялося, США оголосили новий пакет військової допомоги Україні на суму $600 мільйонів.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті