Зеленський: росія намагається затягнути деокупацію України, але все одно програє

Підрив Каховської ГЕС є спробою РФ затягнути контрнаступ України, але росіяни все одно програють. Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю Bild 7 червня.

"Вони бояться, що ми почнемо контрнаступ на цьому напрямку, і хочуть ускладнити звільнення наших території. Вони прекрасно розуміють, що програють цю битву. Вони затягують звільнення наших територій", - повідомив глава держави.

Зеленський нагадав, що українська влада ще рік тому заявляла про мінування дамби російськими окупантами. Однак наразі довести причетність росії до цього теракту неможливо - докази цього вдасться отримати тільки коли ЗСУ візьмуть цю територію під контроль.

"Це сталося тільки через Росію і людей, які зараз контролюють цей регіон", - наголосив президент.

Нагадаємо, що напередодні генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив - підрив Каховської ГЕС не завадить наступу ЗСУ.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті