Зеленський: росія намагається затягнути деокупацію України, але все одно програє

Підрив Каховської ГЕС є спробою РФ затягнути контрнаступ України, але росіяни все одно програють. Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю Bild 7 червня.

"Вони бояться, що ми почнемо контрнаступ на цьому напрямку, і хочуть ускладнити звільнення наших території. Вони прекрасно розуміють, що програють цю битву. Вони затягують звільнення наших територій", - повідомив глава держави.

Зеленський нагадав, що українська влада ще рік тому заявляла про мінування дамби російськими окупантами. Однак наразі довести причетність росії до цього теракту неможливо - докази цього вдасться отримати тільки коли ЗСУ візьмуть цю територію під контроль.

"Це сталося тільки через Росію і людей, які зараз контролюють цей регіон", - наголосив президент.

Нагадаємо, що напередодні генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив - підрив Каховської ГЕС не завадить наступу ЗСУ.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті