Зеленський після зустрічі з Шольцем анонсував додаткові установки Patriot від Німеччини

Президент України Володимир Зеленський обговорив із федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцем можливість постачання Україні додаткових систем ППО Patriot. Про це він повідомив у Телеграмі 5 жовтня.

Зеленський зазначив, що під час зустрічі політики обговорили заходи двостороннього політичного діалогу на найближчий період.

"Змістовна зустріч із Федеральним канцлером Олафом Шольцом. Німеччина працює над забезпеченням України додатковою системою Patriot на зимові місяці", - написав президент.

Він подякував Шольцу за військову допомогу Україні та поінформував канцлера про ситуацію на полі бою і найпріоритетніші потреби для посилення оборонних спроможностей держави.

Як повідомлялося, Зеленський обговорив із Президентом Європейської ради перебіг контрнаступу ЗСУ й пріоритетні оборонні потреби України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті