Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Володимир Зеленський 5 жовтня в Іспанії обговорив із Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем перебіг контрнаступу ЗСУ й пріоритетні оборонні потреби України. Про це Президент України повідомив у своєму Телеграм-каналі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Зустрівся із Президентом Європейської ради Шарлем Мішелем. Україна вдячна за міцну й тривалу підтримку з боку ЄС, а також за практичну допомогу країн – членів Євросоюзу. Нещодавня зустріч міністрів закордонних справ ЄС у Києві мала важливе символічне та практичне значення. Вона підтвердила непохитну підтримку з боку Європейського Союзу та зміцнила наші двосторонні й багатосторонні зв'язки", - зазначив Зеленський.
"Поінформував Шарля про перебіг нашого контрнаступу й пріоритетні оборонні потреби України. Розраховуємо на подальшу військову допомогу з боку ЄС і його країн-членів, а також на стабільну підтримку в межах Європейського фонду миру. Також обговорили Формулу миру та нашу підготовку до Глобального саміту миру", - повідомив Президент України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту