Зеленський підтвердив, що "Абрамси" вже в Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що американські танки M1 Abrams вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Про це голова держави повідомив у своєму Телеграм-каналі 25 вересня.

"Хороші новини від міністра Умєрова. «Абрамси» вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання", - пише Зеленський.

Він також зазначив, що сьогодні провів "щоденну синхронізацію за основними безпековими напрямами". "Заслухав доповіді щодо воєнної ситуації – Головком, СЗР, ГУР МО, СБУ. Рухаємося вперед", - проінформував президент.

Також мова йшла про доповідь міністра Клименка.

"Ліквідація наслідків обстрілів Одеси, інших населених пунктів. Допомога постраждалим. Прикриття Одещини – пріоритет на всіх моїх переговорах щодо ППО", - уточнив Зеленський.

Крім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів про підготовку до зими.

"Прем’єр-міністр Шмигаль розповів про захист критичної інфраструктури, підготовку укриттів і «Пунктів незламності». Готуємо рішення, щоб їхній пошук був максимально простим і швидким", - акцентував Володмир Зеленський.

Як повідомлялося, США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн.

 

 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті