Зеленський підтвердив, що "Абрамси" вже в Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що американські танки M1 Abrams вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Про це голова держави повідомив у своєму Телеграм-каналі 25 вересня.

"Хороші новини від міністра Умєрова. «Абрамси» вже в Україні й готуються підсилити наші бригади. Вдячний союзникам за виконання домовленостей! Шукаємо нові контракти, розширюємо географію постачання", - пише Зеленський.

Він також зазначив, що сьогодні провів "щоденну синхронізацію за основними безпековими напрямами". "Заслухав доповіді щодо воєнної ситуації – Головком, СЗР, ГУР МО, СБУ. Рухаємося вперед", - проінформував президент.

Також мова йшла про доповідь міністра Клименка.

"Ліквідація наслідків обстрілів Одеси, інших населених пунктів. Допомога постраждалим. Прикриття Одещини – пріоритет на всіх моїх переговорах щодо ППО", - уточнив Зеленський.

Крім того, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповів про підготовку до зими.

"Прем’єр-міністр Шмигаль розповів про захист критичної інфраструктури, підготовку укриттів і «Пунктів незламності». Готуємо рішення, щоб їхній пошук був максимально простим і швидким", - акцентував Володмир Зеленський.

Як повідомлялося, США оголосили про новий пакет допомоги Україні на $325 млн.

 

 

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті