Зеленський про ракетні обстріли: терористи понесуть повну відповідальність за все, що роблять

Російські терористи будуть відповідати по кожному ракетному обстрілу території України. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час наради, присвячену з'ясуванню деталей ракетних обстрілів території країни, сьогодні, 15 липня.
"З’ясовуємо деталі по кожному ракетному обстрілу території нашої держави. Терористи понесуть повну відповідальність за все, що роблять", - написав Зеленський.

Він нагадав, що:

- у Вінниці – 23 загиблих, троє з них – діти, 197 постраждалих звернулися по допомогу, 11 людей досі залишаються зниклими безвісти;

- у Миколаїві – 4 влучання у навчальний корпус педагогічного університету, травмовано 2 особи, іще 4 влучання в корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

"Наш спільний великий біль. Росія поводиться як держава-терорист, стріляючи по цивільному населенню. Ми зробимо все, щоб знайти й покарати тих, хто віддає злочинні накази, і тих, хто їх виконує", - зазначив Зеленський.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті