Зеленський про ракетні обстріли: терористи понесуть повну відповідальність за все, що роблять

Російські терористи будуть відповідати по кожному ракетному обстрілу території України. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час наради, присвячену з'ясуванню деталей ракетних обстрілів території країни, сьогодні, 15 липня.

"З’ясовуємо деталі по кожному ракетному обстрілу території нашої держави. Терористи понесуть повну відповідальність за все, що роблять", - написав Зеленський.

Він нагадав, що:

- у Вінниці – 23 загиблих, троє з них – діти, 197 постраждалих звернулися по допомогу, 11 людей досі залишаються зниклими безвісти;

- у Миколаїві – 4 влучання у навчальний корпус педагогічного університету, травмовано 2 особи, іще 4 влучання в корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

"Наш спільний великий біль. Росія поводиться як держава-терорист, стріляючи по цивільному населенню. Ми зробимо все, щоб знайти й покарати тих, хто віддає злочинні накази, і тих, хто їх виконує", - зазначив Зеленський.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті