Зеленський нагадує Орбану: Саме Україна захищає нафтопровід, яким Угорщина отримує нафтопродукти з РФ

Нафтопровід "Дружба", яким Угорщина отримує нафтопродукти, захищає саме Україна. Про це Президент України Володимир Зеленський нагадав прем'єр-міністру Угорщини Віктору Орбану на саміті Євросоюзу в Брюсселі 9 лютого, написав керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі.

"Саме Україна захищає нафтопровід, яким Угорщина отримує нафтопродукти", – зазначив Зеленський.

"Цією "трубою" Угорщина досі отримує нафту з Росії, інших способів купувати сировину уряд Орбана не знайшов", – додає "Obozrevatel".

Уточнюється, що нафтопровід "Дружба" став винятком із європейського ембарго на імпорт російської нафти та нафтопродуктів. На цьому наполягала саме Угорщина. Уряд Орбана погрожував заблокувати нафтові санкції проти РФ, якщо йому не дозволять і надалі отримувати сировину з країни-агресорки. При цьому ще в листопаді під час однієї з масованих ракетних атак з боку росії "Дружбу" довелося зупинити. Одна з ракет потрапила до трансформаторної підстанції системи електропостачання на білорусько-українському кордоні, яка відповідає за безперебійну роботу нафтопроводу.

Раніше повідомлялось, що питання далекобійної зброї та винищувачів для України вирішене.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті