Зеленський 10 грудня прилетить на інавгурацію нового президента Аргентини - ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський прибуде в Буенос-Айрес рано вранці в неділю, 10 грудня, щоб узяти участь в інавгурації Хав'єра Мілея як нового президента Аргентини. Про це повідомляє сайт TN.

Зазначається, що візит Зеленського підтвердили офіційні джерела в Аргентині та Україні. Хоча український президент був у списку запрошених, не очікувалося, що він здійснить поїздку в країну.

"Візит президента є сильним політичним жестом у бік регіону: Зеленський уперше вирушить до Латинської Америки з моменту початку вторгнення Росії в Україну в лютому минулого року. Запрошення Зеленського - це також явний жест Мілея в бік України, оскільки він означає зміну середньої позиції, яку зайняла адміністрація Альберто Фернандеса (попередника Мілея - "ОстроВ"). Мілей запросив Зеленського під час телефонної розмови після перемоги на виборах і навіть запропонував Аргентину як місце проведення можливого регіонального саміту щодо конфлікту", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що "присутність українського президента в Аргентині змусить посилити протоколи безпеки, оскільки на нього вже було скоєно кілька замахів з боку Росії".

Як повідомлялося, в Аргентині обрали нового президента. Він висловлюється на підтримку України і засуджує путіна.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті