В Аргентині обрали нового президента. Він висловлюється на підтримку України та засуджує путіна

Лібертаріанець Хавʼєр Мілей здобув перемогу на виборах президента Аргентини. Про це повідомляє "Reuters".

Мілей отримав 56% голосів проти 44% за міністра економіки Сержіу Масу з лівої пероністської коаліції, згідно з офіційними даними виборчих органів.

Політик у своїй передвиборчій кампанії обіцяв економічну "шокову терапію", спрямовану на виправлення неефективної політики. Його плани містять закриття Центрального банку, відмову від національної валюти песо на користь долара, скорочення видатків, потенційно болючі реформи, які резонували серед виборців, розгніваних економічною нестабільністю.

Відомо, що Мілей виступав із заявами на підтримку України у війні проти росії та ходив із символом українського прапора на костюмі. Крім того, він висловлював готовність зустрітися з українським лідером Володимиром Зеленським у перші місяці свого перебування на посаді президента, а російського диктатора путіна називав "автократом".

Також новий президент критикував Китай і Бразилію, виступаючи за більш тісні стосунки зі США. 

Як повідомлялося, Нідерланди виділяють додаткові 2 млрд євро для підтримки України.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті