Нідерланди виділяють додаткові 2 млрд євро для підтримки України

Уряд Нідерландів виділяє додаткові 2 мільярди євро на військову допомогу Україні у 2024 році. Про це повідомляє Європейська правда с посиланням на заяву очільниці Міністерства оборони Нідерландів Кайсу Оллонгрен 17 листопада.

"Для мене найбільш важливим є те, що наступного року ми надамо додатково 2 мільярди євро на військову допомогу. Це збереже нашу підтримку України і забезпечить її безперервність, що є критично важливим для України", - зазначила Оллонгрен.

Зазначається, що ці кошти є частиною ширшого пакета допомоги, який Нідерланди нададуть Україні наступного року, що включає початкові 102 мільйони євро на реконструкцію та гуманітарну допомогу, які будуть збільшені протягом року в разі потреби.

Також Кайса Оллонгрен зазначила, що після прийняття останнього пакету загальна сума підтримки, яку Нідерланди надали Україні, становить близько 7,5 мільярдів євро.

Як повідомлялось раніше, Фінляндія надасть Україні військову допомогу на 100 мільйонів євро.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті