Збитий над російським Липецьком безпілотник впав і вибухнув на території авіабази

Збитий у росії минулого дня ударний безпілотник впав і вибухнув на території військової авіабазі у Липецьку. Про це повідомив російський Телеграм-канал ASTRA.

Так, збитий вночі 17 грудня над містом БпЛА впав на стоянку літаків Липецького авіацентру МО РФ, після чого він вибухнув. За попередніми даними, постраждалих та пошкоджень немає.

Зазначається, що на цьому об'єкті окупанти займаються навчанням льотного та інженерно-технічного складу, а також розробкою методик бойового застосування авіаційних комплексів.

Як повідомлялося, Міноборони РФ заявило про масовану атаку 35 безпілотників на Липецьку, Волгоградську та Ростовську області.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті