Заступник міністра освіти РФ вимагає захистити молодь від Інтернету і прищеплювати їй духовні скріпи

Головною метою виховної роботи в російських вишах, яка ведеться з минулого року, має стати зміцнення духовно-моральних цінностей. Про це заявила заступник міністра науки і освіти Ольга Петрова, - пишуть російські ЗМІ.

Потрібно мінімізувати "негативний вплив інтернету" на молодих людей, - підкреслила вона, виступаючи на конференції в Російській академії освіти.

Як пишуть російські ЗМІ, 2023 року уряд ушестеро збільшив видатки бюджету на "виховання патріотизму" в рамках національного проєкту "Освіта". 

Витрати на "патріотизм" у 3,5 раза перевищать фінансування цифровізації шкіл.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті