Зараз почався новий етап війни. Треба визначитись з кінцевими цілями – Подоляк

Новий етап війни потребує більш фундаментальних рішень. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Немає сумнівів, що зараз для всіх (зокрема й для партнерів України) розпочався новий етап війни. Етап, коли необхідно відмовитися від зайвого консерватизму (скоріше пасивності) і, нарешті, визначитися з кінцевими цілями. Вже не можна сидіти осторонь, очікуючи, що все вирішиться само собою і що РФ раптом повернеться до довоєнного (нібито миролюбного) стану і стане договірною та економічно орієнтованою. Не повернеться", - написав він.

Подоляк пропонує відмовитись від небезпечних ілюзій, адже РФ буде наполегливо руйнувати мир, правила, закон.

За його словами, , новий етап потребує більш фундаментальних рішень, а саме:

- більш глибоко й системно продуманих санкцій проти РФ,

- ввести жорстокі обмеження на нафту й газ,

- спробувати знайти правильний баланс у постачанні військової техніки (зокрема ставка повинна бути на авіацію, безпілотники, радіоелектронні системи управління, ракети великої дальності).

"Все інше - це шлях до надзвичайно жахливого майбутнього", - підкреслив радник глави Офісу президента.

Як повідомлялося раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що довгоочікуваний контрнаступ влітку й восени не приніс очікуваних проривів, але наголосив, що Україна не відступає і що їй потрібна допомога в нарощуванні вітчизняного виробництва озброєнь.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті