Ексзаступника Єрмака Андрія Смирнова суд відпустив під заставу 10 мільйонів гривень

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відпустив під заставу 10 мільйонів гривень ексзаступника голови Офісу президента Андрія Єрмака Андрія Смирнова 28 травня. Трансляцію відповідного засідання суду розміщено на youtube-каналі ВАКС.

"Смирнов зобов'язаний не залишати Київ, здати паспорти, утриматись від спілкування з низкою осіб. Строк дії обов'язків - до 28 липня", - йдеться також у рішенні суду.

Раніше повідомлялось, що ексзаступнику керівника Офісу президента Андрію Смирнову оголосили підозру в незаконному збагаченні на 15,7 млн грн.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті