Ексзаступнику керівника Офісу президента оголосили підозру в незаконному збагаченні на 15,7 млн грн

Колишньому заступнику керівника Офісу президента Андрію Смирнову Національне атикорупційне бюро України (НАБУ) повідомило про підозру у незаконному збагаченні. Про це повідомляє "Суспільне"

У коментарі журналістам Смирнов підтвердив, що отримав підозру від НАБУ. Також у нього провели обшук.

У коментарі УП Смирнов сказав, що ця подія є "давно очікуваною з огляду на те, що її анонсували майже за півроку до сьогоднішнього дня усіма можливими способами".

"Вручення підозри та обшук відбулися швидко та делікатно – до детективів зауважень немає", — сказав він.

Як повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП), за дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру в незаконному збагаченні на 15,7 млн грн колишньому заступнику керівника Офісу президента України. 

Як повідомлялося, ДБР затримало колишнього високопосадовця ЗСУ, який незаконно збагатився на майже 58 млн грн

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті