Залужний зустрівся з колегами з Об’єднаних сил НАТО, Великої Британії та Польщі. Обговорили військову допомогу

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний 7 березня зустрівся з колегами з Об’єднаних ЗС НАТО, Великої Британії та Польщі, а також з командувачем Групи сприяння безпеці України. Про це Залужний повідомив у своєму Телеграм-каналі.

"Сьогодні провів дуже важливу зустріч для України, – написав Залужний. –  Був радий бачити своїх друзів-колег: верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі – Командувача ЗС США в Європі генерала СВ ЗС США Крістофера Каволі; начальника Штабу оборони Великої Британії адмірала сера Тоні Радакіна; начальника Генерального штабу Збройних Сил Республіки Польща генерала Раймунда Анджейчака; командувача Групи сприяння безпеці України генерал-лейтенанта Антоніо А. Агуто".

Залужний зауважив, що першочергово поінформував про ситуацію на полі бою. Найбільш детально зупинився на Східному напрямку, зокрема, щодо перебігу подій у Бахмуті.

"Не менш ретельно обговорили постачання військової допомоги – озброєння та боєприпасів, – підкреслив Залужний. – Питання посилення протиповітряної оборони, надання далекобійної зброї залишаються надважливими".

Зазначається, що учасники зустрічі продовжили діалог стосовно підготовки українських військових, домовилися і надалі спільно працювати у цих та інших важливих напрямах.

Раніше повідомлялось, що Залужний зустрівся в Україні з начальником Штабу оборони ЗС Канади: обговорили постачання озброєння та боєприпасів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті