Залужний розповів про головні завдання на 2024 рік для ЗСУ

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у своїй статті для CNN окреслив головні завдання на 2024 рік для Сил оборони України. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" 1 лютого.

На думку Залужного, у 2024 році потрібно основні зусилля зосередити на: створенні системи забезпечення Сил оборони високотехнологічними засобами; впровадженні нової філософії підготовки та ведення воєнних дій з урахуванням обмежень; як наслідок, опанувати нові спроможності до ведення бойових дій.

"Отже, ми ведемо мову, що в сучасних умовах Збройні сили України разом із іншими складовими сил оборони держави, володіють спроможностями, які дозволяють не тільки знищувати ворога, а й забезпечують існування самої державності. Тому вкрай необхідно скористатися можливостями, наданими новими умовами війни, для максимального накопичення новітнього бойового потенціалу, який дозволить меншими ресурсами завдавати супротивнику максимального урону, зупинити агресію і убезпечити від неї Україну в майбутньому", - вважає Залужний.

Нагадаємо, перше засідання Ради НАТО-Україна відбулося без участі Залужного. 

Як повідомлялося, Залужний разом із начальником Генштабу кілька днів працювали на передовій. 

Також повідомлялося, що Залужний у 2022 році пропонував контрнаступ, який мав ізолювати окупаційні війська у Криму. 

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті