За війну проти України Шольц різко розкритикував путіна в Радбезі ООН

Шольц різко розкритикував путіна за війну проти України в Радбезі ООН. Про це повідомляє "DW Главное" 20 вересня.

"Було вбито десятки тисяч солдатів, а також українських мирних жителів. Викрадено незліченну кількість українських дітей. Російські війська вбивали, ґвалтували і катували. Вони зрівняли із землею міста і села, - сказав канцлер ФРН, закликавши до повного виведення військ РФ з України. - Цей заклик адресований Росії. На нього досі немає відповіді".

Глава уряду Німеччини також нагадав про резолюцію лютневої сесії Генасамблеї ООН, що закликає до "всеосяжного, справедливого і міцного миру в Україні".

Але укладати мир на умовах, що суперечать волі України, неприпустимо, - підкреслив Шольц.

Раніше повідомлялося, що Німецькі депутати в листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті