Німецькі депутати у листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus

Депутати Бундестагу від трьох партій написали листа до канцлера Німеччини Олафа Шольца та міністра оборони Бориса Пісторіуса, у якому закликали якомога швидше передати Україні далекобійні ракети Taurus. Про це 14 веесня повідомляє німецьке видання Tagesschau.

Напередодні засідання Контактної групи з України в Рамштайні, яке відбудеться 19 вересня, депутати заявили про необхідність надати Україні подальші зобов'язання для допомоги у боротьбі з росією.

"Зокрема, Україна потребує крилатих ракетних комплексів Taurus, які є на озброєнні Бундесверу, для того, щоб цілеспрямовано послабити російську військову логістику", - йдеться в листі.

Депутати наголосили, що представники українського уряду запевнили їх в особистих розмовах, що ці ракети будуть використовуватися виключно на території України.

"Ми не бачимо причин сумніватися в цій обіцянці", - заявили вони, додавши, що Німеччина повинна продовжувати постачання засобів протиповітряної оборони, боєприпасів, лікарняного обладнання та бронетехніки, особливо бойових танків і бойових машин піхоти.

Також депутати наголосили на необхідності надання запасних частин для раніше поставлених систем і допомоги в їхньому ремонті.

Як повідомлялося, Шольц пояснив, чому зволікає з рішенням про постачання німецьких ракет Taurus в Україну.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті