За війну проти України Шольц різко розкритикував путіна в Радбезі ООН

Шольц різко розкритикував путіна за війну проти України в Радбезі ООН. Про це повідомляє "DW Главное" 20 вересня.

"Було вбито десятки тисяч солдатів, а також українських мирних жителів. Викрадено незліченну кількість українських дітей. Російські війська вбивали, ґвалтували і катували. Вони зрівняли із землею міста і села, - сказав канцлер ФРН, закликавши до повного виведення військ РФ з України. - Цей заклик адресований Росії. На нього досі немає відповіді".

Глава уряду Німеччини також нагадав про резолюцію лютневої сесії Генасамблеї ООН, що закликає до "всеосяжного, справедливого і міцного миру в Україні".

Але укладати мир на умовах, що суперечать волі України, неприпустимо, - підкреслив Шольц.

Раніше повідомлялося, що Німецькі депутати в листі до Шольца закликали якнайшвидше надати Україні ракети Taurus.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті