"За великі успіхи". Кадирова нагородили медаллю "за внесок у розвиток ядерної фізики"

Голову Чечні Рамзана Кадирова нагородили золотою медаллю імені Ігоря Курчатова, яку зазвичай присуджують за досягнення в розвитку ядерної фізики. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Медаль Кадирову вручив президент Національного дослідницького центру "Курчатівський інститут" Михайло Ковальчук.

При цьому, який саме внесок у розвиток ядерної фізики та ядерної енергетики зробив Кадиров, Ковальчук не уточнив. Натомість він відзначив великі успіхи Чечні у розвитку науки та освіти.

"Для мене велика честь здобути таке високе визнання від іменитого інституту", - написав Кадиров у своєму Телеграм-каналі.

Золота медаль імені Ігоря Курчатова була заснована 1960 року. Ця нагорода вручається за визначні заслуги у розвитку ядерної фізики та ядерної енергетики, це одна з найзначніших нагород Російської академії наук.

Раніше Кавказ.Реалії писали про нагороди, які отримує Кадиров. Так, глава Чечні має медалі за зміцнення кримінально-виконавчої системи Росії, за боротьбу у сфері прав людини, за внесок у розвиток парламентаризму, агропромисловості, законодавства та державного будівництва. У 2021 році Кадиров отримав орден "Авіценна" за внесок у розвиток охорони здоров'я та медичних наук. У червні 2022 року Стоматологічна асоціація Росії вручила йому орден "За заслуги перед стоматологією" І ступеня.

Загалом у голови Чечні понад три десятки офіційних урядових нагород, серед них медаль "За військову доблесть" II ступеня (2000 рік), "За заслуги перед Батьківщиною" IV та III ступеня (2006-й і 2021 роки), зірка Героя Росії.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті