Російський окупант зізнався, що пішов вбивати українців з метою заробити і розплатитися з боргами: «Тепер є все, про що я мріяв»

Російський окупант Олексій Воронін не приховує, що пішов у «СВО» вбивати українців з метою заробити і розплатитися з боргами. Його історію розповів проєкт «Важливі історії». 

Окупант поскаржився, що поки не підписав контракт і не пішов воювати проти України жив за межею бідності. 

Він вважає і його мати вважають, що йому повело - він «всього-на-всього» втратив стопу, зате отримав чотири мільйони рублів компенсації і купив квартиру. 

Воронін не шкодує про втрачену ногу (тим паче про вбитих українців - «ОстроВ»). «Не шкодую про те, що вже сталося. Зате у мене тепер є все, про що я думав і мріяв", - мимохідь спростовує він усі пропагандистські штампи про те, що росіяни йдуть у “СВО” з патріотичних міркувань. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті