"За великі успіхи". Кадирова нагородили медаллю "за внесок у розвиток ядерної фізики"

Голову Чечні Рамзана Кадирова нагородили золотою медаллю імені Ігоря Курчатова, яку зазвичай присуджують за досягнення в розвитку ядерної фізики. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Медаль Кадирову вручив президент Національного дослідницького центру "Курчатівський інститут" Михайло Ковальчук.

При цьому, який саме внесок у розвиток ядерної фізики та ядерної енергетики зробив Кадиров, Ковальчук не уточнив. Натомість він відзначив великі успіхи Чечні у розвитку науки та освіти.

"Для мене велика честь здобути таке високе визнання від іменитого інституту", - написав Кадиров у своєму Телеграм-каналі.

Золота медаль імені Ігоря Курчатова була заснована 1960 року. Ця нагорода вручається за визначні заслуги у розвитку ядерної фізики та ядерної енергетики, це одна з найзначніших нагород Російської академії наук.

Раніше Кавказ.Реалії писали про нагороди, які отримує Кадиров. Так, глава Чечні має медалі за зміцнення кримінально-виконавчої системи Росії, за боротьбу у сфері прав людини, за внесок у розвиток парламентаризму, агропромисловості, законодавства та державного будівництва. У 2021 році Кадиров отримав орден "Авіценна" за внесок у розвиток охорони здоров'я та медичних наук. У червні 2022 року Стоматологічна асоціація Росії вручила йому орден "За заслуги перед стоматологією" І ступеня.

Загалом у голови Чечні понад три десятки офіційних урядових нагород, серед них медаль "За військову доблесть" II ступеня (2000 рік), "За заслуги перед Батьківщиною" IV та III ступеня (2006-й і 2021 роки), зірка Героя Росії.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті