За слова "Слава Україні" у окупованому Мелітополі садять «на підвал» або штрафують на 30 тисяч

В окупованому Мелітополі понад 500 цивільних наразі перебувають у катівнях рашистів. Про це заявив мэр Мелитополя Иван Федоров в Telegram 26 березня.

"Понад 500 цивільних мелітопольців наразі перебувають у катівнях рашистів. Тисячі інших жителів живуть як у в’язниці", - розповів Федоров, обговорюючи посилення російськими загарбниками терору по відношенню до мирного населення в окупації у ефірі телемарофону.

Він зазначив, що після кожного вибуху окупанти посилюють фільтраційні заходи, влаштовують судилища: за слова «Слава Україні» та будь-яке інше висловлення проукраїнської позиції штрафують на 30 тисяч або садять «на підвал».

Федоров також нагадав, що "рашисти знімають з полоненими ролики про «зізнання у диверсії» для росЗМІ, завозять на тимчасово окуповані території Запорізької області нові партії військових і чергові каральні органи рфії, зачиняють людей вдома, щоб вони не бачили пересування російської військової техніки".

"Проте навіть після року окупації спротив не спинити. Жителі вірять у Збройні Сили України, які роблять все можливе, щоб звільнити і українську землю, і наших людей від ворожої орди", - акцентував мер Мелітополя.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті