За героїзм народу і протистояння агресору - Україну обрали країною 2022 року

Україна стала країною 2022 року, показавши найбільший прогрес за минулі 12 місяців. Відповідне рішення ухвалило видання The Economist.

Редактори цього видання відзначають державу, яка найбільше покращилася за рік. І якщо у звичайний час зробити вибір непросто, то 2022 року, як зазначається у статті, вибір був очевидним і такою країною стала Україна.

"Така честь дістається країні, яка, на наш погляд, найбільше покращилася за попередні 12 місяців. Україна в якомусь сенсі є незвичайним вибором, оскільки життя більшості українців значно погіршилося після вторгнення Володимира Путіна до їхньої країни у лютому", - зазначають журналісти.

Однак незважаючи на проблеми з економікою, безліч смертей мирних людей та зруйновану інфоаструктуру, українці проявили себе. Редактори The Economist виділили героїзм, винахідливість, стійкість та натхнення. Прикладом героїзму у виданні називають відмову президента Володимира Зеленського від пропозиції Заходу вивезти його з Києва – він відповів, що йому потрібні "боєприпаси, а не транспорт".

"Подібний характер проявили і прості українці. Професори, сантехніки та зірки естради стікалися в армію, змінюючи зручні ліжка на морозні окопи та ризик болісної смерті. У бою за боєм вони розгромили росіян. Захищаючись від агресора, який оскаржував право їхньої країни на існування як незалежне. держави, вони набули нового почуття державності", - зазначає видання.

Також наголошується, що українці не стали відповідати військовими злочинами на військові злочини росіян. Приклади зворотного напрочуд рідкісні, враховуючи масштаби бойових дій. Після всього горя, яке РФ принесла українські землі, навіть військовополонені вражені тим, як із ними добре поводяться.

"Багато в чому це пов'язано з тим, що Україна є не нацистською державою, як стверджує Путін, а демократією, в якій людське життя має значення", - додали редактори.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що українському народу вручили премію імені Сахарова.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті