З'явились свіжі фото парку Перемоги в окупованій Кадіївці, де у квітні сталась пожежа у будівлі кафе

Парк Перемоги в окупованій Кадіївці на Луганщині, де у квітні в кафе сталась пожежа, наразі вражає занедбаністю. Відповідні фото від 2 листопада "ОстроВу" надав місцевий мешканець. 

Він зазначає, що до окупації в 2014 році тут було дуже людно навіть по буднях, парк і кафе були затишними, комфортними й упорядкованими завдяки місцевый підприємиці Світлані Канахіній. Підприємиця пішла з життя, а окупаційну "владу" цілком влаштовує та картина, що можна побачити на фото. Включаючи напис "майдан Перемоги" українською мовою на будинках. 

Раніше було опуліковано відео пожежі, яка сталась в окупованій Кадіївці на Луганщині в парку Перемоги у квітні 2023 року.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті