З’явились два відео пожежі будівлі школи в Лисичанську внаслідок нічного обстрілу – від окупантів і від мешканців

У мережі з’явились два відео пожежі у будівлі школи в окупованому Лисичанську, яка виникла внаслідок влучання в ніч на 27 липня. Одне відео знято окупаційним ресурсом вже вдень, друге – місцевими мешканцями безпосередньо після обстрілу, вночі. Обидва відео опублікував Телеграм-канал "Трибун" 27 липня.

"Окупанти повідомляють про обстріл Лисичанська. В результаті майже повністю знищене приміщення школи. Цивільних жертв немає, – пише "Трибун" стосовно відео, знятого окупантами. – Росіяни зауважили, що були використані касетні боєприпаси. Перевірити цю інформацію наразі неможливо".

Зазначається, що, попередньо, на відео будівля школи №24.

Щодо відео, знятогот місцевими мешканцями – жінка за кадром каже, що там жили біженці.

"А пропагандисти заявляють, що біженці "чудом выехали за день до обстрела", – пише "Трибун". – Зараз ми можемо тільки здогадуватися, хто ж там все-таки проживав насправді".

Раніше були опубліковані свіжі фото зруйнованого обстрілами окупантів Лисичанська.

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті