З укриття Авдіївського коксохіму евакуювали всіх цивільних — Барабаш

З укриття на території коксохімічного заводу в Авдіївці евакуювали останніх цивільних, які переховувались там від обстрілів. Загалом вдалося вивезти 12 людей, серед яких — 9 чоловіків і 3 жінки. Про це розповів очільник міської військової адміністрації Віталій Барабаш в коментарі "Суспільному".

За його словами, вивезти вдалося 12 людей, які були останніми, хто залишався в укритті на території заводу. Усі ці люди попросили прихистку в укриттях коксохіму від початку повномасштабного вторгнення.

Барабаш також уточнив, що після того, як з території заводу вивели всіх працівників, минуло вже близько місяця. Утім, 12 цивільних там усе ж залишалися, і їх було складно вмовити виїхати.

"Їх (цивільних — ред.) спочатку було 17, потім ми трьох вмовили, ще потім двох. Станом на вчора їх було 12, зараз вдалось всіх вмовити, всіх вивезли", — каже голова МВА.

Зараз евакуйовані люди перебувають у місті Покровську, з ними працюють психологи.

Нагадаємо, раніше народний депутат Муса Магомедов повідомив, що всі цивільні, що залишалися на території Авдіївського коксохімічного заводу(АКХЗ), евакуйовані і вже в безпеці.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті