Останні 12 цивільних, що залишалися на АКХЗ, евакуйовані і вже в безпеці - нардеп Магомедов

Всі цивільні, що залишалися на території Авдіївського коксохімічного заводу(АКХЗ), евакуйовані і вже в безпеці. Про це у Телеграм ввечері 8 грудня повідомив народний депутат Муса Магомедов.

"До сьогодні у сховище заводу продовжували знаходитися останні 12 людей. Вони категорично не хотіли виїздити. І ось, нам вдалося їх вмовити. Дякую всім, хто долучився до цієї успішної операції - порятунку людей, які майже два роки перебували під обстрілами і, на мій погляд, втратили зв'язок із реальністю і точно у кожного з них діагноз-ПТСР", - повідомив нардеп. 

"Сподіваюся, вони знайдуть себе в житті без нескінченних обстрілів, зі світлом та водою, і зароблять собі на життя та на їжу, а не чекатимуть чергового прориву волонтерів із гуманітаркою, ризикуючи їх життям. Наприклад, як мій друг-волонтер Олег Панченко, який завдяки щасливому випадку залишився живим", - констатував Магомедов.

Муса Магомедов с 2012 года занимал пост гендиректора АКХЗ.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті