У розпал боїв "Білі янголи" евакуювали з Авдіївського напрямку 26 людей і собаку

У розпал боїв підрозділ поліції "Білі янголи" евакуювали з Авдіївського напрямку 26 людей і собаку. Про це повідомляє у Телеграм поліція Донеччини.

"З наближенням фронту, протягом останніх 12 днів, все більше мешканців Очеретинської громади звертаються до поліцейських за порятунком.  88-річну Віру Степанівну з села Уманського росія залишила без житла  - частково вціліли тільки стіни. Маломобільну жінку та її родичку «Білі янголи» евакуювали в Добропілля. У цей час неподалік лягали «Гради». Екстрену евакуацію попросила ще одна родина. Через важку хворобу мати опинилася в критичному стані. Група «Білий Янгол» доставила хвору разом з чоловіком і сином до лікарні. Проте дива не сталося - 67-річна жінка померла. Внаслідок російської агресії та постійних обстрілів вона не мала доступу до лікування і належного догляду", - йдеться у повідомленні.

Крім того, поліція продовжує привозити гуманітарну допомогу – навіть туди, де залишилося три жителі. За 12 днів правоохоронці доставили в села Уманське, Бердичі, Орлівку, Семенівку понад тонну вантажів - продукти, зокрема готові пайки, які не треба готувати, хліб, питну воду, гігієнічні набори.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті