Останні 12 цивільних, що залишалися на АКХЗ, евакуйовані і вже в безпеці - нардеп Магомедов

Всі цивільні, що залишалися на території Авдіївського коксохімічного заводу(АКХЗ), евакуйовані і вже в безпеці. Про це у Телеграм ввечері 8 грудня повідомив народний депутат Муса Магомедов.

"До сьогодні у сховище заводу продовжували знаходитися останні 12 людей. Вони категорично не хотіли виїздити. І ось, нам вдалося їх вмовити. Дякую всім, хто долучився до цієї успішної операції - порятунку людей, які майже два роки перебували під обстрілами і, на мій погляд, втратили зв'язок із реальністю і точно у кожного з них діагноз-ПТСР", - повідомив нардеп. 

"Сподіваюся, вони знайдуть себе в житті без нескінченних обстрілів, зі світлом та водою, і зароблять собі на життя та на їжу, а не чекатимуть чергового прориву волонтерів із гуманітаркою, ризикуючи їх життям. Наприклад, як мій друг-волонтер Олег Панченко, який завдяки щасливому випадку залишився живим", - констатував Магомедов.

Муса Магомедов с 2012 года занимал пост гендиректора АКХЗ.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті