З російського Бійська повідомляють про вибух на оборонному підприємстві. Мер запевнив, що "приводу для занепокоєння немає"

На оборонному підприємстві в місті Бійськ Алтайського краю РФ стався вибух 15 лютого. Про це повідомили місцеві Телеграм-канали, які розмістили відповідні відео, російські ЗМІ та мер міста Віктор Щигрев у своєму Телеграм-каналі.

"Жителі міста Бійськ Алтайського краю повідомили про вибух і стовп диму над містом, а також потужну ударну хвилю, від якої деренчали вікна", - ідеться в одному з повідомлень.

"Увага! Сьогодні бійчани почули хлопок у районі промзони. Це, згідно з технологічним процесом, проводилися роботи одним із підприємств нашого міста. Приводу для занепокоєння немає", - написав Щигрев у Телеграм через кілька годин після перших повідомлень про вибух.

Раніше повідомлялося, що українські БПЛА "підпалили" нафтобазу в Курській області РФ.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті