Українські БПЛА "підпалили" нафтобазу в Курській області РФ

Українські БПЛА атакували нафтобазу в Курській області РФ в ніч на 15 лютого, палають резервуари з паливом. Про це повідомив губернатор Курської області Роман Старовойт, відповідні відео розмістили місцеві Телеграм-канали та "Оперативний ЗСУ"

"Унаслідок атаки українського БПЛА в Курському районі сталося загоряння на нафтобазі", - написав Старовойт.

"В результаті атаки БПЛА у дєрєвні Польова Курського району горіло два резеруари з дизпаливом на 1000 та 400 м. куб, повідомляють росіяни, обізнані із ситуацією", - пише "Оперативний ЗСУ".

"Три резервуари загорілися на нафтобазі під Курськом після атаки українського дрона, дві цистерни частково зруйновано", - повідомили пізніше екстрені служби РФ.

Раніше повідомлялось, що в Краснодарському краї РФ горів нафтопереробний завод. Можливо через атаку безпілотника.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті