У російському Курську повідомляють про атаку дронів та роботу ППО

У російському Курську ввечері 4 квітня пролунали вибухи і сталася пожежа, в регіоні працюють сили та засоби протиповітряної оборони. Причиною називають нібито атаку безпілотників. Про це повідомляють місцеві пабліки та губернатор Курської області Роман Старовойт у Телеграм. 

Перед тим, як у місті прогриміли вибухи, влада регіону оголосила про нібито небезпеку дронів по області.

Після чого у мережі стали з'являтися кадри із вибухами у Курську., також повідомляється про пожежу у районі центрального ринку Курська.

Як заявив губернатор Курська Старовойт, у місті працює ППО, і повідомив про нібито збиття безпілотника, а також підтвердив інформацію про пожежу.

"Після збитого БПЛА є спалах у районі Центрального ринку. Оперативні служби виїхали на місце", - написав Старовойт. 

Нагадаємо, у Інституті війни заявили, що РФ не може належним чином захиститися від атак українських безпілотників

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті