З поля бою біля Бахмута пошуковий загін вивіз понад 15 тіл загиблих військових

Пошуковці загону "Плацдарм" вивезли з району Бахмута понад 15 тіл загиблих військовослужбовців. Про це повідомив керівник пошукового загону Олексій Юков у коментарі "Суспільне: Донбас".

За його словами, після того, як тіла вбитих вивозять з місця боїв, пошуковці їх оглядають, аби встановити чи це російські окупанти, чи українські захисники. Тіла солдатів армії РФ відправляють на обмін, аби повернути додому загиблих українських військових.

Загалом пошуковці наразі оглядають понад п'ятнадцять тіл загиблих. 

"На цей момент відомо, що три особи – це військовослужбовці РФ. Одне тіло не упізнано, немає ніяких розпізнавальних знаків: екіпірування та спорядження. Фактично тіло розірване. Тільки завдяки забору ДНК ми зможемо встановити цю особистість", - сказав Юков.

Він зазначив, що пошуки тіл загиблих загін проводять постійно, попри погоду та обстріли. Загалом від початку повномасштабного вторгнення пошуковці "Плацдарму" ексгумували понад 500 тіл російських окупантів.

Як повідомлялося, близько 60 тіл знайшов пошуковий загін "Плацдарм" біля Слов’янська на Бахмутському напрямку.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті