Близько 60 тіл знайшов пошуковий загін "Плацдарм" біля Слов’янська на Бахмутському напрямку

Пошуковий загін "Плацдарм" виявив близько 60 тіл загиблих під Кліщіївкою на Бахмутському напрямку у Донецькій області. Про це повідомив сайт міста Слов’янська 11 вересня.

"Наше завдання – зібрати всі тіла. Це і військові ЗСУ, і військові РФ, і цивільні. Ми не розділяємо тіла на "ті" або "інші", ми забираємо всіх, потім вже розбираємося", - розповідає керівник пошукової групи "Плацдарм" Олексій Юков.

Підкреслюється, що більшість тіл обгорілі та пошкоджені, часто від людей залишилися лише кістки, тому ідентифікувати їх вкрай важко.

Зазначається, що після огляду кожному тілу дають особистий номер. Потім їх відправляють у морг та встановлюють особистість. Якщо це тіло російського військового, його намагаються обміняти на тіло полеглого українського воїна.

"Таким чином нещодавно вдалося повернули в Україну тіла 84 військових", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула тіла 84 загиблих українських військовослужбовців із тимчасово окупованих територій

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті