З українських портів вийшли 5 суховантажів, які доставлять зерно до Бельгії, Єгипту, Китаю та Південної Кореї

З українських портів вийшли п'ять суховантажів з українським зерном, які прямують до Бельгії, Єгипту, Китаю та Південної Кореї. Про це 20 листопада повідомляє "Анадолу" із посиланням на Спільний координаційний центр.

Там повідомили, що в суботу з портів України вийшли п'ять суховантажів, на борту яких загалом перебуває 244 143 тонни зерна та іншого продовольства. Зазначається, що Captain Adams (62 тисячі тонн кукурудзи) та Tasos (65 тисяч тонн пшениці) прямують до Республіки Корея.

Судно Panagia Kanala доставить до Бельгії 44,9 тисячі тонн ріпаку. Суховантаж Odysseus N перевезе до Китаю 62 843 тонни соняшникового шроту. Нарешті, судно Annabella переправить до Єгипту 9,4 тисяч тонн соєвих бобів.

Крім цього, Спільний координаційний центр зазначає, що на дозвіл на захід у порти України очікують 70 суден. Своєю чергою 26 завантажених суден очікують на огляд у турецьких територіальних водах.

"Станом на 19 листопада загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованих із трьох українських портів, становить 11 489 106 тонн. Всього на цей час було дозволено рух 954 суден: 474 на прибуття в українські порти та 480 - на вихід із них", - додали до СЦК.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна готується вийти до кінця листопада на довоєнні обсяги експорту зерна.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Країна
14.10.2025
10:58

Павло Лакійчук: Літній наступ провалився, але Росія готує нову кампанію, ворог не відмовився від планів захопити весь Донбас

Герасімову довелося переплановувати операцію. Саме про це він і говорив, коли його випустили на телевізор: "Ми будемо продовжувати осінній наступ". Тобто планується нова операція, визначаються ресурси, і вона реалізується.
Донбас
12.10.2025
19:12

Педагогіка особливого призначення. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Як відомо, в «молодих республіках» вічне свято: день прапора, день Росії, день «референдуму»... Минулого тижня місцеві ЗМІ активно відгукнулися на день народження російського диктатора і на справді значуще свято - День вчителя. Надто солодкий потік...
Всі статті