Європарламент виступає за збільшення багаторічного бюджету для реагування на кризу, у тому числі для підтримки України

Депутати Європарламенту на пленарному засіданні схвалили додаткові 10 мільярдів євро на 2024-2027 роки, на додаток до 65,8 мільярдів євро, запропонованих Комісією. Про це повідомляє сайт Європарламенту 3 жовтня.

"Депутати Європарламенту додають 10 мільярдів євро на 2024-2027 роки для стимулювання таких сфер, як міграція, зовнішні виклики, стратегічна автономія ЄС і посилення можливостей ЄС реагувати на кризи", - зазначається у повідомленні.

Згідно з прес-релізом, Європарламент хоче мати адекватні засоби для підтримки України та продовжувати пом’якшувати соціальні та економічні наслідки війни разом зі зростанням інфляції та кризою вартості життя.

Як повідомлялось раніше, ООН виділяє понад 120 мільйонів доларів на зимову підтримку українців.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті