ООН виділяє понад 120 мільйонів доларів на зимову підтримку українців

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців виділяє 123 мільйони доларів на зимову підтримку 900 тис. українців. Про це повідомляє Міністерство реінтеграції України у своєму телеграм-каналі 2 жовтня.

"Допомогою у зимовий період планується охопити до 900 тисяч українців, постраждалих від війни. Зокрема, йдеться про грошову допомогу, аби забезпечити витрати на електроенергію й оренду житла для ВПО", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що планується роздавати обігрівачі, теплий одяг, матраци та матеріали для утеплення помешкання. Також до пакету допомоги входить надання притулку або сприяння в отриманні тимчасового житла.

Як повідомлялось раніше, Норвегія виділить Україні 92 мільйона доларів для проходження зими.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті