Норвегія виділить Україні 92 мільйона доларів для проходження зими

Норвегія виділяє додатково 92 млн доларів на гуманітарну допомогу для проходження ще однієї воєнної зими. Про це повідомляє сайт уряду Норвегії 26 вересня.

"Цивільне населення України сильно постраждало в результаті жорстокої війни, розв'язаної Росією. Зусилля українського народу, спрямовані на боротьбу з щоденними нападами на цивільних осіб та цивільну інфраструктуру, є героїчними. Вони потребують нашої допомоги, щоб пережити ще одну зиму війни", - зазначається у повідомленні.

Уряд Норвегії додає, що кошти будуть використані для надання життєво необхідної допомоги найбільш уразливим верствам населення, дітям, біженцям і внутрішньо переміщеним особам, допомагаючи забезпечити їм доступ до притулку, їжі, води та санітарії, освіти, охорони здоров’я та психосоціальної підтримки, а також на захист від сексуального та гендерного насильства.

Як повідомлялось раніше, Україна отримала 100 млн доларів США від Світового Банку.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті