Норвегія виділить Україні 92 мільйона доларів для проходження зими

Норвегія виділяє додатково 92 млн доларів на гуманітарну допомогу для проходження ще однієї воєнної зими. Про це повідомляє сайт уряду Норвегії 26 вересня.

"Цивільне населення України сильно постраждало в результаті жорстокої війни, розв'язаної Росією. Зусилля українського народу, спрямовані на боротьбу з щоденними нападами на цивільних осіб та цивільну інфраструктуру, є героїчними. Вони потребують нашої допомоги, щоб пережити ще одну зиму війни", - зазначається у повідомленні.

Уряд Норвегії додає, що кошти будуть використані для надання життєво необхідної допомоги найбільш уразливим верствам населення, дітям, біженцям і внутрішньо переміщеним особам, допомагаючи забезпечити їм доступ до притулку, їжі, води та санітарії, освіти, охорони здоров’я та психосоціальної підтримки, а також на захист від сексуального та гендерного насильства.

Як повідомлялось раніше, Україна отримала 100 млн доларів США від Світового Банку.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті