Король Британії оголосив, що Україна серед пріоритетів нового уряду

Король Великої Британії Чарльз ІІІ у своїй промові оголосив пріоритети нового лейбористського уряду на наступні місяці після перемоги партії на загальних виборах на початку липня. Текст промови був опублікований на сайті британського уряду, - пише Укрінформ.

«Мій уряд продовжуватиме надавати повну підтримку Україні та її народу, а також намагатиметься відігравати провідну роль у наданні Україні чіткого шляху до членства в НАТО», - сказав Чарльз ІІІ.

Також монарх додав, що новий уряд намагатиметься перезавантажити відносини з європейськими партнерами та працюватиме над покращенням торговельних та інвестиційних відносин Сполученого Королівства з Європейським Союзом.

«Мої міністри шукатимуть новий пакт про безпеку для зміцнення співпраці щодо взаємних загроз, з якими стикаються Сполучене Королівство та Європейський Союз», - сказав він.

Sky News зазначає, що головний акцент пріоритетів нового уряду насамперед зосереджений на покращенні рівня життя в країні шляхом стимулювання економічного зростання.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті