Європарламент виступає за збільшення багаторічного бюджету для реагування на кризу, у тому числі для підтримки України

Депутати Європарламенту на пленарному засіданні схвалили додаткові 10 мільярдів євро на 2024-2027 роки, на додаток до 65,8 мільярдів євро, запропонованих Комісією. Про це повідомляє сайт Європарламенту 3 жовтня.

"Депутати Європарламенту додають 10 мільярдів євро на 2024-2027 роки для стимулювання таких сфер, як міграція, зовнішні виклики, стратегічна автономія ЄС і посилення можливостей ЄС реагувати на кризи", - зазначається у повідомленні.

Згідно з прес-релізом, Європарламент хоче мати адекватні засоби для підтримки України та продовжувати пом’якшувати соціальні та економічні наслідки війни разом зі зростанням інфляції та кризою вартості життя.

Як повідомлялось раніше, ООН виділяє понад 120 мільйонів доларів на зимову підтримку українців.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті