Єврокомісія скасувала ембарго на постачання українського зерна

Європейська комісія скасувала ембарго на постачання українського зерна. Комісія дійшла висновку, що завдяки обмеженням на український експорт, які запровадили в травні, ринкові спотворення в Болгарії, Угорщині, Польщі, Румунії та Словаччині зникли, - повідомляє Телеграм-канал "Настоящее время".

Також у прес-релізі Єврокомісії сказано, що Україна буде вживати різних правових заходів (наприклад, систему експортного ліцензування) протягом 30 днів, щоб уникнути стрибка на ринку. 

Крім цього, українська влада з 16 вересня має контролювати експорт чотирьох груп товарів, щоб запобігти будь-яким ринковим спотворенням у сусідніх державах. Україна представить план дій не пізніше 18 вересня.

"Європейська комісія та Україна слідкуватимуть за ситуацією через платформу, щоб мати змогу реагувати на будь-які непередбачувані ситуації", - ідеться в прес-релізі Єврокомісії.

Як повідомлялося, у МЗС України очікують, що з 15 вересня країни ЄС скасують обмеження на експорт українського зерна.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті