ЄС готує довгострокові безпекові зобов'язання для України – Боррель

Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель заявив про підготовку довгострокових зобов'язань з безпеки для України. Про це він повідомив у соцмережі Х 1 жовтня.

"Україна потребує більше можливостей і потребує їх швидше. Ми готуємо довгострокові безпекові зобов'язання для України", - написав Борель.

Також Верховний представник обговорив постійну військову допомогу ЄС з міністром оборони України Рустемом Умєровим під час їх першої зустрічи.

Жозеп Боррель додав, що війна росії проти України є "екзистенційною загрозою для всіх нас".

Як повідомлялось раніше, Боррель оприлюднив відео, записане на тлі зруйнованого російськими ракетами Спасо-Преображенького кафедрального собору в Одесі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті