Боррель оприлюднив відео, записане на тлі зруйнованого російськими ракетами Спасо-Преображенького кафедрального собору в Одесі

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель оприлюднив відео, записане на тлі зруйнованого російськими ракетами Спасо-Преображенького кафедрального собору в Одесі, куди він приїхав з неоголошеним візитом 30 вересня.

Крім того, Борель ознайомився з наслідками російського тероризму, щодо українського зерна, цивільної інфраструктури та пам’яток архітектури Одеси. 

"Тут, в Одесі, можна побачити докази того, що Путін використовує голод як зброю. Росія атакує порти та сільськогосподарські об'єкти, які експортують українське зерно у світ, отримуючи при цьому фінансову вигоду від підвищення цін на зерно. Ми продовжимо підтримувати Україну", - написав Боррель у своєму twitter

Раніше повідомлялось, що високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що в ЄС вбачають необхідність активізувати співпрацю з українською оборонною промисловістю.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті