Боррель: оборонній промисловості ЄС є що принести, але також є чому повчитися на бойовому досвіді та інноваціях України

Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що в ЄС вбачають необхідність активізувати співпрацю з українською оборонною промисловістю, повідомляє Інтерфакс-Украіна.

"Дозвольте мені привітати сьогоднішній Форум оборонної промисловості і закликати нашу європейську та українську промисловість до зближення і розвитку синергії. Нашій промисловості є що принести, але також є чому повчитися на бойовому досвіді та інноваціях України. Зміцнюючи європейську оборонну промисловість, ми також бачимо необхідність активізувати співпрацю з українською оборонною промисловістю. Ми повинні працювати разом", - сказав він під час відеозвернення до учасників київського Форуму оборонних індустрій.

Боррель зазначив, що українська оборонна промисловість у нинішніх умовах стикається з величезними проблемами, наголосивши, що ключовим моментом є відновлення і створення потужностей з виробництва високотехнологічних систем озброєння.

Він наголосив, що сильна оборонно-промислова база буде необхідна Україні для забезпечення власної безпеки, а також послужить поштовхом для економіки країни.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті